В США можуть заборонити ввезення IQOS через патентну суперечку

В США можуть заборонити ввезення IQOS через патентну суперечку

Philip Morris готується оскаржувати рішення регулятора

В США можуть заборонити ввезення IQOS через патентну суперечку
фото DR

Компанії Altria Group та Philip Morris International повинні призупинити імпорт і продаж систем нагрівання тютюну IQOS, постановила Комісія з міжнародної торгівлі (ITC) США в рамках справи про патенти, ініційованої конкурентом компаній R.J Reynolds Tobacco Co, пише газета The Wall Street Journal, на яку посилається Інтерфакс.

Тепер позов повинен пройти адміністративну перевірку, яка, як очікується, триватиме два місяці, щоб рішення набуло чинності, його повинен затвердити президент США Джо Байден. Philip Morris повідомила, що планує подати апеляцію.

IQOS позиціонується як альтернатива звичайним сигаретам. Продукт виробляє Philip Morris, а в США продає Altria.

ITC дійшла до висновку, що продукція порушує два патенти, що належать Reynolds.

Philip Morris продає IQOS в кількох десятках країн. Altria представила продукцію в США в 2019 році і з того моменту продає її лише в кількох штатах. Компанія припинила подальше поширення продукції в інші штати раніше в цьому році через очікування рішення по справі про патенти.

«Ми здивовані і стурбовані рішенням Комісії», – сказав представник Philip Morris. За його словами, відносини, засновані на групах аналогічних патентів, раніше були програні конкурентами в європейських судах.

Altria повідомила, що спільно з Philip Morris розробляє подальший план дій і, як і раніше, вважає патенти Reynolds недійсними.

«Посягання на нашу інтелектуальну власність підриває нашу можливість інвестувати і створювати інновації», – повідомила представник Reynolds.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло