Кабмін відновив Погорілого на посаді голови Держрезерву за рішенням суду

Кабмін відновив Погорілого на посаді голови Держрезерву за рішенням суду

Уряд звільнив Погорілого з посади у травні 2020 року

Кабмін відновив Погорілого на посаді голови Держрезерву за рішенням суду
Фото: agropolit.com

Кабінет Міністрів України відновив Ярослава Погорілого на посаді голови Державного агентства резерву на виконання постанови Шостого апеляційного адміністративного суду. Про це йдеться на Урядовому порталі.

«На виконання постанови Шостого апеляційного адміністративного суду від 1 вересня 2021 року відновити Погорілого Ярослава Андрійовича на посаді голови Державного агентства резерву України з 16 травня 2020 року», – зазначено в урядовій постанові від 18 жовтня 2021 року №1247-р.

Нагадаємо, що Ярослава Погорілого призначили головою Державного агентства резерву України 27 листопада 2019 року. 

13 травня 2020 року Кабмін звільнив Погорілого з посади голови Держрезерву. Згідно з указом, його було звільнено відповідно до частини 1 статті 87-1 Закону України «Про державну службу» (скорочення чисельності або штату державних службовців – Mind).

У липні того самого року Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом Погорілого до Кабміну щодо відновлення його на посаді керівника Держрезерву. У вересні 2021 року Шостий апеляційний суд ухвалив рішення щодо відновлення Погорілого на посаді, зазначивши на відсутності обґрунтованих причин для його звільнення.

Як зазначалося раніше, ексголова Держрезерву намагається через суд повернути посаду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті