Росія зупиняє поставки енергетичного вугілля в Україну з 1 листопада – Герус
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Росія зупиняє поставки енергетичного вугілля в Україну з 1 листопада – Герус

Заборона не розповсюджується на коксівне вугілля

Росія зупиняє поставки енергетичного вугілля в Україну з 1 листопада – Герус
Фото: uz.gov.ua

Росія зупиняє поставки енергетичного вугілля в Україну з 1 листопада. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради (ВР) з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус у своєму телеграм-каналі.

«Мова іде про вугілля марки «А» (антрацит) та «П» (пісне). Таке вугілля завозила компанія «ДТЕК» (Луганська ТЕС, Криворізька ТЕС), «Донбасенерго» (Славянська ТЕС) та «Технова» (Дарницька ТЕЦ, Сумська ТЕЦ, Чернігівська ТЕЦ)», – написав він.

Герус додав, що за його інформацією від учасників ринку, заборона не розповсюджується на коксівне вугілля, а стосується лише вугілля, яке використовується для потреб енергетики.

«Такі дії РФ схожі на їх дії восени 2014 року», – зауважив він.

Раніше в Міністерстві енергетики повідомили, що Україна імпортує 562 000 тонн вугілля в листопаді.

За даними Міненерго, запаси вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ зменшилися на майже 7% за тиждень. Фактичні запаси палива менші від планових у понад чотири рази.

Однак у відомстві запевняють, що попри відставання від графіка накопичення вугілля на складах ТЕС, Об'єднана енергетична система України працює стабільно.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло