Авіатрафік у небі над Україною у жовтні досяг майже 84% від докризового показника

Авіатрафік у небі над Україною у жовтні досяг майже 84% від докризового показника

Активізації авіаперевезень, зокрема, сприяла вакцинація та запровадження міжнародних ковід-сертифікатів

Авіатрафік у небі над Україною у жовтні досяг майже 84% від докризового показника
Фото: pexels.com

Кількість польотів у небі над Україною у жовтні досягла 83,8% від докризового показника 2019 року: минулого місяця «Украерорух» забезпечив аеронавігаційним обслуговуванням 25 090 рейсів. Про це повідомляє пресслужба держкомпанії.

Українські авіакомпанії у вересні виконали 8 569 польотів, що на 12,6% менше проти жовтня докризового 2019 року. Водночас іноземні авіакомпанії виконали 16 521 політ – менше на 18%.

Внутрішні польоти склали 3 116 рейсів, тобто збільшилися на 16,2% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року, міжнародні – 12 660 рейсів (скоротилися на 12,4%), транзитні польоти – 9 314 рейсів (зменшилися на 27,3%).

«Збільшення трафіку в небі над Україною наразі спостерігається переважно за рахунок збільшення кількості польотів у Сімферопольському районі польотної інформації... та проактивній роботі з авіакомпаніями щодо використання транзитного потенціалу повітряного простору України», – пояснив керівник «Украероруху» Андрій Ярмак.

Ще одним важливим фактором активізації авіаперевезень він назвав вакцинацію та запровадження міжнародних ковід-сертифікатів. При цьому він зауважив, що туристичний сезон уже завершується, а динаміка польотів у період зимової навігації традиційно зменшується.

«Маємо і гарну новину: низка авіакомпаній уже повідомили про продовження чартерних програм до екзотичних країн або заявили про відкриття нових напрямків. Це дає нам підстави розраховувати, що цьогорічний низький сезон ми пройдемо за оптимістичним сценарієм», – додав Ярмак.

Нагадаємо: у III кварталі 2021 року «Украерорух» отримав чистий прибуток вперше з 2019 року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло