TikTok нарешті починає боротьбу з небезпечними челенджами

TikTok нарешті починає боротьбу з небезпечними челенджами

Адміністрація вже видаляє такі записи, оскільки підлітки часто сприймають постановку як реальність

TikTok нарешті починає боротьбу з небезпечними челенджами
фото DR

Сервіс коротких відео TikTok розпочав боротьбу з розповсюдженням на платформі потенційно небезпечних челенджів та постановочних відео із завданням собі травм. Деякі з них є захоплюючими та нешкідливими, а деякі виявляються більш ризикованими та травмонебезпечними, пише Engadget.

Адміністрація сервісу замовила опитування понад 10 000 підлітків, батьків та вчителів у кількох країнах, включаючи США та Британію. З'ясувалося, що 31% підлітків брали участь у будь-якому онлайн-челенджі.

Респондентів запитали про те, як вони оцінюють рівень ризику будь-якого челленджа, з яким вони стикалися останнім часом в онлайн-сервісах. Близько 48% заявили, що він безпечний, 32% визнали його пов'язаним з невеликим ризиком, а 14% сказали, що він ризикований чи небезпечний. Ще 3% кваліфікували челлендж як «дуже небезпечний», і ще 0,3% заявили, що самі брали в такому участь.

Що набагато важливіше, 46% підлітків зізналися, що хотіли б отримати більше інформації про постановочні ролики на тему травматизму та самогубства, а ще 31% повідомили, що «зазнали їх негативного впливу» – розпізнати такі постановки не завжди просто.

Крім того, 37% дорослих заявили, що їм важко обговорювати подібні теми, не привертаючи до них зайвої уваги. Адміністрація TikTok оголосила, що вже видаляє такі записи, оскільки вони можуть вплинути на благополуччя підлітків, які часто сприймають постановку як реальність.

Сервіс також збирається розширити набір технічних інструментів, які попереджають службу безпеки про різке зростання кількості порушень, пов'язаних із будь-якими хештегами. При необхідності добірка пов'язаного контенту матиме спеціальну позначку. Зміст такої позначки розроблявся разом із дитячим психіатром та вченим-біхевіористом.

А користувачам, які стурбовані цими питаннями, TikTok пропонує відвідати центр безпеки сервісу, щоб дізнатися, як розпізнати такий потенційно небезпечний контент.

Нагадаємо, у Китаї діти зможуть дивитися TikTok не більше 40 хвилин на день – так влада хоче захистити молоде покоління від шкідливого контенту.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло