Памела Андерсон критикує уряд Великобританії за ведмежі шапки на гвардійцях
Тим часом компанія ECOPEL випустила «першу в світі» шапку зі штучного ведмежого хутра

Відома модель, актриса і захисниця тварин Памела Андерсон звернулася з публічним листом до прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, в якому закликала його допомогти замінити ведмежі шапки, які носять солдати Королівської гвардії, на більш гуманні альтернативи, пише PlantBased News.
Британське Міністерство оборони витратило понад 1 млн фунтів стерлінгів грошей платників податків за останні сім років на купівлю 891 шапки з ведмежої шкури. За даними організації «Люди за етичне поводження з тваринами» (PETA), для виготовлення таких шапок вбито близько 1000 ведмедів.
Королівські гвардійці носять ці специфічні високі шапки понад 200 років. Колись їм було надано такого вигляду, щоб війська здавалися вищими і жахливішими під час бою.
Зараз багато хто вважає головні убори, виготовлені з ведмежої шкури, зайвими і жорстокими. Памела Андерсон заявила, що їх використання є «обурливим».
«Як ви, напевно, знаєте, щоб зробити хоча б одну з цих декоративних шапок, потрібна шкура принаймні одного ведмедя, якого застрелили на наживку в дикій природі. Деякі з цих убитих ведмедів – матері-годувальниці, чиї дитинчата були приречені на повільну смерть від голоду», – написала Андерсон у листі Борису Джонсону.
«Містер Джонсон, для людей, наділених владою, немає нічого важливішого, ніж захищати вразливих. Будь ласка, проінструктуйте Міністерство оборони перейти на штучне хутро, задля якого не потрібно вбивати жодної тварини», – додала вона.
При цьому 54-річна активістка закликала прем’єра прийняти нещодавню пропозицію компанії ECOPEL, яка випустила «першу в світі» шапку зі штучного хутра, яке на вигляд схоже на ведмеже.
Компанія ECOPEL запропонувала британському Міністерству оборони безкоштовно надавати для гвардії таке штучне хутро до кінця десятиліття.
«Було б безсовісно не прийняти цей подарунок і продовжувати вбивати невинних тварин, коли існує гуманна альтернатива», – йдеться в листі Андерсон.
Джонсон поки що публічно не відповів на звернення.
Нагадаємо, у Франції нещодавно повністю заборонили розведення на фермах будь-яких тварин заради хутра.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].