Перший випадок зараження новим штамом B.1.1.529 уже зафіксовано в Європі

Перший випадок зараження новим штамом B.1.1.529 уже зафіксовано в Європі

Обмеження на авіасполучення з африканськими країнами запровадили Японія, Німеччина, Італія, Чехія та ін.

Перший випадок зараження новим штамом B.1.1.529 уже зафіксовано в Європі
фото DR

Зафіксовано перший випадок зараження південноафриканським штамом B.1.1.529 у Бельгії. Про перший випадок інфікування новим штамом розповів міністр охорони здоров'я Бельгії Франк Ванденбрук.

«Поки що зареєстровано один випадок», – сказав він. Про стан інфікованого бельгійця наразі повідомлень немає, пише The Bell.

Поки що про новий штам коронавірусу відомо небагато. Вчені кажуть, що тип B.1.1.529 несе велику кількість мутацій у своєму спайковому білку, який відіграє ключову роль у проникненні вірусу в клітини організму.

Дослідники намагаються визначити, чи штам B.1.1.529 більш заразний або більш смертоносний, ніж попередні штами – поки даних, що підтверджують його більшу небезпеку, ніж дельта-штам, немає.

Вірус найсильніше поширився у ПАР та сусідніх державах. Через це сьогодні деякі держави призупинили авіасполучення з південною Африкою. Обмеження на авіасполучення з шістьма африканськими країнами (з ПАР, Ботсваною, Лесото, Зімбабве, Намібією та Есватині) запровадили Японія, Німеччина, Сінгапур, Італія, Чехія, Малайзія.

На новині про появу нового невідомого штаму вже відреагували ринки, зокрема пішла внизціна на нафту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло