Банк «Кредит Дніпро» хоче викупити PINbank

Банк «Кредит Дніпро» хоче викупити PINbank

«Перший інвестиційний банк» перейде у власність бізнесмена Ярославського

Банк «Кредит Дніпро» хоче викупити PINbank
Фото: dch.ua

Банк «Кредит Дніпро», який належить українському бізнесмену Олександру Ярославському, має намір придбати «Перший інвестиційний банк» (PINbank), бенефіціаром якого є російський підприємець Євген Гінер. Про це повідомила пресслужба Антимонопольного комітету (АМКУ).

Зазначається, що розпочато справу про концентрацію у вигляді придбання банком «Кредит Дніпро» акцій «Першого інВестиційного банку», що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

За даними YouControl, банк «Кредит Дніпро» заснований 1993 року. Кінцевим беніфіціаром компанії є Олександр Ярославський. Він володіє бізнес-групою DCH, яка включає активи в таких галузях як будівництво і девелопмент (мережа ТРЦ «Караван Megastorе» в Києві, Харкові та Дніпрі, готель Kharkiv Palace, ЖК «Воздвиженка»), фінанси (страхова компанія «ІНГО»), промисловість (Харківський тракторний завод, рудник «Суха Балка», Дніпровський метзавод), транспорт (міжнародний аеропорт «Харків»), спорт (регбійний клуб «Олімп»).

«Перший інвестиційний банк» зареєстрований у Києві в 1997 році. За даними YouControl, 88,89% акцій PINbankу належать Гінеру, найбільшому співвласнику «Технопромекспорту», президенту «Капітал лайф страхування життя.

Раніше DCH Ярославського купила інтернет-магазин LeBoutique.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті