Україна отримає від ЄС 1,4 млн євро на облаштування держкордону

Україна отримає від ЄС 1,4 млн євро на облаштування держкордону

Голова Представництва ЄС в Україні запевнив, що за кілька місяців європейські партнери погодять суттєве збільшення цієї суми

Україна отримає від ЄС 1,4 млн євро на облаштування держкордону
Фото: УНІАН

Міністерство внутрішніх справ (МВС) отримає від ЄС 1,4 млн євро на облаштування державного кордону. Про це домовилися міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та голова Представництва ЄС в Україні, посол Матті Маасікас, повідомляє пресслужба МВС.

«З огляду на сьогоднішні виклики, МВС пропонує розглянути можливість перерозподілу частини бюджету другої фази спільного проєкту EU4IBM для нагального облаштування українсько-білоруської ділянки кордону та підвищення спроможностей Держприкордонслужби» – сказав Монастирський.

Водночас Маасікас запевнив, що Україна вже може розраховувати на 1,4 млн євро, а протягом кількох місяців європейські партнери погодять суттєве збільшення цієї суми.

Монастирський зазначив, що через загострення ситуації на кордонах ЄС та Білорусі, а також відвертої демонстрації агресивних намірів з боку східного і північного сусідів, Україна зацікавлена в розширені взаємодії з ЄС у безпекових питаннях. Зокрема українська сторона хотіла б взяти участь у засіданні міністрів внутрішніх справ ЄС, яке відбудеться 9-10 грудня у Брюсселі.

Нагадаємо: Кабінет міністрів виділив 21 млн грн на укріплення державного кордону України. Кошти спрямують на закупівлю сировини для виготовлення спіральної колючо-ріжучої стрічки типу «Єгоза».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті