Китайська EHang отримала перше замовлення на своє аеротаксі для міжміських перельотів

Китайська EHang отримала перше замовлення на своє аеротаксі для міжміських перельотів

VT-30 здатний подолати до 300 км за 100 хвилин

Китайська EHang отримала перше замовлення на своє аеротаксі для міжміських перельотів
VT-30
EHang

Китайський розробник eVTOL-апаратів знайшов першого клієнта своєї флагманської моделі VT-30. EHang уклала угоду з японським холдингом MASC, що спеціалізується на авіаційній та аерокосмічній галузі. Партнер придбає у стартапу одну модель аеротаксі для тестування, випробувань та сертифікації. За заявами MASC, комерційні польоти за участю VT-30 можуть бути реалізовані вже 2023 року, повідомляє HighTech Plus з посиланням на Future Flight.

EHang VT-30 – це найбільший апарат компанії, який був анонсований у травні цього року. Аеротаксі може здійснювати тривалі перельоти – VT-30 здатний подолати до 300 км за 100 хвилин. При розробці цієї моделі інженери EHang використовували комбінацію із вуглецевого волокна та алюмінію.

Візуально VT-30 нагадує гібрид із класичного літака та дрону DJI. При зльоті та посадці аеротаксі покладається на вісім гвинтів, розташованих на двох масивних кріпленнях. Апарат вводиться в дію за допомогою повністю електричного двигуна та кількох акумуляторних блоків.

У режимі горизонтального польоту гвинти повертаються, а стандартні крила допомагають балансувати положення апарата в повітрі. За управління відповідають запатентовані алгоритми EHang.

Апарат розрахований на міжміські перельоти та пропонує місця для двох пасажирів. EHang пропонує використовувати аеротаксі для швидких подорожей між Гуандуном, Гонконгом та Макао. У компанії відзначають, що електрична платформа дозволяє VT-30 літати практично безшумно і без шкідливих викидів CO2, тому eVTOL не турбуватиме жителів міст. Крім того, EHang вважає, що VT-30 можна використовувати як транспорт для служб екстреного реагування – поліції, рятувальників та швидкої допомоги.

Нову концепцію EHang вже схвалив Нарісава Коїчі, представник Управління цивільної авіації Міністерства інфраструктури, транспорту та туризму Японії. За його словами, японські регулятори активно вивчають нові технології для модернізації міського транспорту.

.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло