Два українські банки тестують сервіси для торгівлі акціями

Два українські банки тестують сервіси для торгівлі акціями

Торгівля буде доступна вже в січні

Два українські банки тестують сервіси для торгівлі акціями
Фото: pixabay.com

Що сталося. Українські банки «Альфа-Банк Україна» та monobank запустили тестування нового сервісу покупки акцій на фондовому ринку. 

Джерело. Про це повідомляє Аin.ua.

Деталі. За словами голови ритейлу «Альфа-Банка Україна» Ольги Філіпенко, розділ «Інвестиції» у мобільному додатку банку вже доступний для 7 000 клієнтів у пілотному режимі. Згідно з повідомленням, тестування триватиме до 10 січня.

Зазначається, що операції з цінними паперами проводяться в режимі реального часу у цифровому банку Sense SuperApp. Мінімальний поріг для інвестування – від 1 акції (у середньому, вартість однієї акції близько 4 000 грн). Всі розрахунки проводяться у гривні.

Банк виступає податковим агентом клієнта, податки утримуються від інвестиційного прибутку на момент продажу акцій. До 1 березня 2022 «Альфа-Банк» не буде стягувати комісію за проведення операцій з купівлі-продажу акцій.

Про тестування сервісу «Акції» раніше повідомляв співзасновник monobank Олег Гороховський. Поки що торгівля акціями доступна співробітникам проєкту, які готують реліз. Він повідомив, що для користувачів бета-версія стане доступною вже в січні 2022 року. Наразі не розголошується, яка компанія виконуватиме функцію брокера для банку.

Бекграунд. НКЦПФР допустила до обігу в Україні акції Pfizer, Nike та Starbucks. Українці зможуть інвестувати в 85 цінних паперів іноземних компаній.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло