Українські військовослужбовці у 2022 році пройдуть навчання у 13 країнах

Українські військовослужбовці у 2022 році пройдуть навчання у 13 країнах

Відбір кандидатів, які відповідають вимогам, триватиме до 28 січня 2022 року

Українські військовослужбовці у 2022 році пройдуть навчання у 13 країнах
Фото: УНІАН

Що сталося. Міністр оборони Олексій Резніков підписав наказ, яким затвердив План кадрового забезпечення міжнародних програм навчання військовослужбовців та працівників Збройних Сил України (ЗСУ) у військових навчальних закладах іноземних держав у 2022 році.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Деталі. Згідно з повідомленням, у наступному році на навчання направлять 167 військовослужбовців та працівників ЗСУ до 13 країн. Відбір кандидатів, які відповідають вимогам, триватиме до 28 січня 2022 року.

За словами Резнікова, подібні програми є важливим внеском українських міжнародних партнерів у професійний розвиток вітчизняних військових на всіх рівнях управління.

Коментар. «Наш основний потенціал – це люди, які керують технікою, планують операції, аналізують ситуацію. І завдяки нашим міжнародним  партнерам, наші військові мають можливість підвищувати кваліфікацію у найкращих профільних «вишах» і тренувальних закладах за кордоном та впроваджувати євроатлантичні принципи вже в Україні. Наступного року наші військові матимуть можливість пройти такі навчання у Британії, США, Туреччині, Німеччині, Естонії, Італії, Латвії, Литві, Австрії, Польщі, Словенії, Румунії та Словаччині», – зазначив міністр.

Резніков також повідомив, що задля створення цілісної системи підготовки та подальшого ефективного використання професійного персоналу Збройних Сил України, у поточному році розроблено та затверджено низку документів, які дозволять набути військовими фахівцями нових компетенцій.

Бекграунд. Раніше Кораблі ВМС України та Франції провели спільне тренування типу «PASSEX» у Чорному морі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло