Компанія Цукерберга Meta обвалилася в рейтингу найкращих роботодавців США

Компанія Цукерберга Meta обвалилася в рейтингу найкращих роботодавців США

Причиною стали нещодавні скандали, пов’язані з політикою компанії щодо користувачів

Компанія Цукерберга Meta обвалилася в рейтингу найкращих роботодавців США
фото Facebook Marc Zuckerberg

Позиція компанії Meta Platforms, яка володіє Facebook, Instagram і WhatsApp, впала на 36 пунктів у щорічному рейтингу найкращих роботодавців США за версією Glassdoor. Імперія Марка Цукерберга перемістилася в цьому списку з 11 на 47 місце, що стало результатом важкої PR-кризи, пише 3DNews.

Компанія, яка змінила назву з Facebook на Meta Platforms, протягом 12 років перебувала у лідерах списку найкращих роботодавців США, проте за підсумками минулого року показала найгірший результат за всю свою історію.

Glassdoor зазначила, що співробітники Meta позитивно відгукувалися про компанію, високо оцінюючи автономію в роботі, численні пільги, приємних колег та продукт із широким охопленням.

На іншій чаші терезів виявилися небажана увага громадськості до компанії, а також бездіяльність керівництва щодо її проблем.

Проблеми Meta увійшли до гострої фази після того, як колишня співробітниця Френсіс Хауген  опублікувала велику кількість внутрішніх документів компанії, у тому числі щодо потенційної шкоди Instagram для користувачів підліткового віку.

Після цього серію матеріалів опублікувала The Wall Street Journal, пройшли слухання в американському Конгресі та були надіслані скарги до Комісії з цінних паперів та бірж США.

У рейтингу Glassdoor компанія Meta отримала рейтинг 4,3 бали з 5 на основі відгуків та оцінок її співробітників за 12-місячний період до жовтня 2021 року.

Між тим найкращим роботодавцем США виявилася NVIDIA з рейтингом 4,6 бала.

З технологічних компаній стрімке падіння у рейтингу показала також Zoom, яка посіла 100-те місце проти 22-го рік тому.

Загалом же 40 зі 100 компаній у списку Glassdoor виявились представниками технологічного сектору, а минулого року їх було 28.

Нагадаємо, Apple заявила, ще не буде створювати свій «метавсесвіт», а ідея повністю віртуального світу, в який користувачі можуть «втекти», під забороною в компанії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло