Міноборони підвищило зарплати льотчикам ЗС України з початку 2022 року

Міноборони підвищило зарплати льотчикам ЗС України з початку 2022 року

Протягом року на збільшення виплат для цієї категорії військовослужбовців скерують 251 млн грн

Міноборони підвищило зарплати льотчикам ЗС України з початку 2022 року
Фото: УНІАН

Що сталося. Міністерство оборони з 1 січня підвищило зарплати військовим льотчикам Збройних сил України (ЗСУ).

Джерело. Про це повідомила пресслужба Міноборони.

Деталі. Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що розвиток військової авіації і ППО – це один із пріоритетів міністерства.

«Бойова авіація – це в першу чергу люди. Це фахівці високої кваліфікації, в підготовку яких держава інвестує значні ресурси. Я вже відзначав, що минулого року нам вдалося на 2,5 млрд грн збільшити бюджет Міноборони. І ці кошти будуть спрямовані на перший етап підвищення грошового забезпечення для низки категорій військових», – розповів міноборони.

Зазначається, що виплати для медиків вже підвищили. Пілоти у Збройних силах з 1 січня так само будуть отримувати конкурентні виплати не тільки в середньому по економіці, але й співставні з колегами в інших відомствах сектору національної безпеки та оборони.

За словами Резнікова, готуючи системну реформу грошового забезпечення, міністерство продовжує працювати над покроковим підвищенням виплат в межах тих ресурсів, які залучає. До кінця січня будуть ще рішення у цій сфері.

Міністр оборони додав: «Наша мета – протягом року поступово підготуватися до синхронної реалізації у 2023 році кадрової реформи та реформи грошового забезпечення у рамках тих завдань, які ставить президент України».

Загалом протягом року на збільшення виплат для цієї категорії військовослужбовців скерують 251 млн грн. У середньому виплати для кожного фахівця зростуть на 10 000 – 16 000 грн.

Бекграунд. Раніше Кабінет Міністрів підвищив мінімальну зарплату лікарям до 20 000 грн з першого січня 2022 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло