Білл Гейтс та Джон Керрі закликали бізнес до боротьби зі зміною клімату

Білл Гейтс та Джон Керрі закликали бізнес до боротьби зі зміною клімату

Вони наголосили, що необхідні підтримка та інвестиції бізнесу в «зелені» технології

Білл Гейтс та Джон Керрі закликали бізнес до боротьби зі зміною клімату
фото DR

Засновник Microsoft Білл Гейтс, виступаючи по відеоконференції на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, заявив, що для того, щоб нові технології стали доступнішими, активнішу роль мають відігравати підприємства як інвестори та покупці «зелених» технологій, пише CNBC.

«Поєднання цих нових технологій з великими компаніями, які мають навички для розширення виробництва таких речей, я вважаю невідкладним завданням», – сказав Гейтс.

Представник США з питань клімату Джон Керрі, який також брав участь у заході, додав, що інвестиції та відкриття, зроблені приватним сектором, також будуть необхідні, щоб «витягнути нас із цієї ями».

Гейтс підкреслив нагальну необхідність активнішої участі бізнесу та інвестицій у нові «зелені» технології в міру посилення боротьби зі зміною клімату.

Вже є екологічні розробки у таких галузях, як екологічно чистий водень, вловлювання СО2 з повітря та чисте авіаційне паливо, але приватним компаніям необхідно допомогти створювати подібні продукти та самим купувати їх, щоб зробити їх доступнішими.

Коментарі Гейтса прозвучали через кілька місяців після кліматичного саміту COP26 у Глазго, на якому приватний сектор узяв на себе рекордні зобов'язання щодо боротьби зі зміною клімату.

Керрі також привітав «безпрецедентну участь приватного сектору» в саміті COP26, назвавши його життєво важливою частиною рішення:

«Жоден уряд у світі не має стільки грошей, скільки нам потрібно, щоб вплинути на цей перехід. Це будуть інвестиції та відкриття приватного сектору, ось що витягне нас із цієї ями».

При цьому Керрі також наголосив на необхідності термінової участі більшої кількості компаній.

Минулого тижня Всесвітній економічний форум опублікував свій «Звіт про глобальні ризики за 2022 рік», назвавши бездіяльність щодо зміни клімату найбільшим глобальним ризиком протягом наступних 10 років.

В окремому звіті Національне управління океанічних та атмосферних досліджень США виявило, що 2021 рік був одним із найкатастрофічніших кліматичних років за всю історію спостережень: стихійні лиха завдали збитків на мільярди доларів.

Нагадаємо, Білл Гейтс попередив, що людство може зіткнутися з більш смертноносним вірусом, ніж COVID.

За матеріалами Investing.com

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло