За останню добу ринок криптовалют втратив $130 млрд

За останню добу ринок криптовалют втратив $130 млрд

Біткойн обвалився на 51% з рекордного листопадового піку

За останню добу ринок криптовалют втратив $130 млрд
фото Shutterstock

Ринок криптовалют за останні 24 години втратив $130 млрд на тлі падіння ціни біткойна та ефіру, показали дані CoinDesk, пише FinMarket.

Курс біткойна за даними на 14:00 опустився на 6% – до $33 352. Ціна криптовалюти знаходиться на мінімумі з 24 липня 2021 року і впала приблизно на 51% з рекордного листопадового піку.

Вартість ефіру впала на 12% – до $2 218, що також є мінімумом із липня минулого року. З листопада, коли курс ефіру досяг рекордного максимуму, криптовалюта втратила близько 53%.

Динаміка котирувань криптовалют загалом корелює із розпродажем високоризикованих активів, таких як акції технологічних компаній, наприклад. Це відбувається на тлі підготовки інвесторів до жорсткішої монетарної політики з боку ФРС США та підвищення відсоткових ставок.

«Біткойн і криптовалюти реагують різкіше з урахуванням природи самого активу, і, найімовірніше, ринок протестує позначку $30 000 – 32 000, беручи до уваги поточні настрої та імпульси», – заявив віце-президент Luno, що працює з криптовалютами, Віджай Айяр.

Він також додав, що якщо біткойн протримається понад $30 000 довше тижня, тоді може сформуватися база для збереження на цьому рівні до зростання ринку в майбутньому.

«Але для входу ринку в «бичачу» фазу знадобиться якийсь час, враховуючи відсутність впевненості», – зазначив експерт.

Цифрові валюти часто використовуються як інструмент хеджування інфляційних ризиків, проте аналітики відзначають, що ймовірність більш «яструбиної» позиції Федрезерву може стати негативним фактором для біткойна та інших криптовалют.

Тим часом на інвесторів також впливають можливі нові регулюючі норми. Зокрема, минулого тижня ЦБ Росії запропонував заборонити такі операції з криптовалютами, як майнінг, випуск, обіг та обмін.

Раніше Mind писав, чого очікувати від криптовалютного ринку 2022 року і які чинники впливають на його поведінку.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло