Уряд ухвалив рішення для прискорення приватизації
Зміни мають пришвидшити підготовку необхідних документів з боку відомств

Що сталося. Кабмін затвердив рішення щодо удосконалення процедури включення об’єктів держвласності до переліку тих, які підлягають приватизації.
Джерело. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у телеграмі.
Деталі. За його словами, зміни мають пришвидшити підготовку необхідних документів з боку відомств.
«Передбачається, що відповідні органи надаватимуть розширений спектр інформації щодо об’єктів державного майна: розміри пакетів акцій, наявність майнових комплексів, рішення судів та інше», – наголосив прем'єр.
Шмигаль зауважив, що згідно з планом, від приватизації у 2022 році планується залучити до державного бюджету 8 млрд грн.
Бекграунд. Приватизація принесла до держбюджету у 2021 році 5,1 млрд грн, при плані 12,29 млрд грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].