МКС можуть втопити в океані в 2031 році – NASA

МКС можуть втопити в океані в 2031 році – NASA

Станцію буде затоплено на так званому «Цвинтарі космічних кораблів»

МКС можуть втопити в океані в 2031 році – NASA
фото NASA

Міжнародну космічну станцію (МКС) можуть вивести з орбіти та затопити в Тихому океані у 2031 році, випливає з доповіді Національного космічного агентства США (NASA).

Агенство щороку проводить оцінку бюджетних потреб стосовно МКС.

«Згідно з останньою оцінкою бюджету, за якої можливе продовження експлуатації МКС до 2030 року, зведення станції з орбіти має відбутися у січні 2031 року», – вказує агентство.

У NASA повідомили, що станцію планується звести з низької навколоземної орбіти внаслідок низки маневрів з вибудовування кінцевої траєкторії. Після того, як ці маневри будуть здійснені, оператори МКС увімкнуть двигуни на пристикованих до неї кораблях, і станцію буде затоплено на так званому «Цвинтарі космічних кораблів» у південній частині Тихого океану.

Будівництво МКС розпочалося у листопаді 1998 року, вона є спільним проектом 14 країн світу, включаючи США, Японію, Канаду, Росію та держави, що беруть участь у Європейському космічному агентстві.

Термін її експлуатації спливає у 2024 році, однак NASA розраховує продовжити роботу станції як мінімум до 2030 року.

 У жовтні глава «Роскосмосу» Дмитро Рогозін заявив, що з NASA ведуться консультації щодо продовження терміну роботи МКС до 2030 року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло