Ліків вистачить усім – МОЗ

Ліків вистачить усім – МОЗ

Державні аптеки продовжують працювати, а от потреба в донорській крові зростає

Ліків вистачить усім – МОЗ

Що сталося. Міністерство охорони здоров'я України повідомляє, що працює над безперебійним забезпеченням лікарськими засобами українців.

Джерело. Про це воно повідомило на своїй ФБ-сторінці.

Деталі. У місцях, де йдуть активні бойові дії та відбуваються обстріли, деякі аптечні заклади не відкрились. Це пов'язано із безпекою та доїздом працівників аптек.

Водночас, за інформацією міністерства, аптеки, які розміщені на території закладів охорони здоров'я, працюють.

Детальна інформація про роботу аптек – на офіційних ресурсах територіальних органів Держлікслужби, де адреси відкритих аптек постійно оновлюються.

Також, Мінохоронздоров’я повідомило, що основні вітчизняні фармацевтичні заводи продовжують працювати у звичному режимі. Також без змін працює програма «Доступні ліки».

За даними Мінохоронздоров`я, наразі на складах достатньо запасів медичних препаратів для безперебійної роботи аптек та постачання препаратів до лікарень.

Місцева влада в багатьох регіонах України повідомляє про потребу у донорській крові. Так, за даними КМДА, відсьогодні Київський міський центр крові працюватиме цілодобово. Кров прийматимуть у донорських пунктах щоденно, а у нічну зміну фахівці перероблятимуть кров та її компоненти.  Таке рішення було прийнято для гарантування підтримання достатнього запасу крові і безперебійного забезпечення нею лікувальних закладів.

За даними КМДА, за 24 лютого до пунктів забору крові прийшли 494 мешканці столиці. Це майже втричі більше, ніж у середньому зазвичай. Адреси пунктів: вул. Максима Берлинського, 12; вул. Петра Запорожця, 26.

Нагадуємо, стати донором може бути будь-який дієздатний громадянин України віком від 18 років, який пройшов відповідне медичне обстеження і в якого немає протипоказань, визначених Міністерством охорони здоров’я України.

Шукають донорів крові і у Черкасах. Деталі за посиланням. Також у Києві потрібні волонтери для Донор.ЮА, які добре орієнтуються в місті. Деталі тут.

Крім донорів сьогодні Україна потребує волонтерської допомоги за наступними напрямами:

Про це повідомила Українська Волонтерська Служба.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло