Ізольована енергосистема України працює стабільно – «Укренерго»

Ізольована енергосистема України працює стабільно – «Укренерго»

Частота 50 Гц

Ізольована енергосистема України працює стабільно – «Укренерго»
Фото: shutterstock

Що відбувається. Після трьох повних діб роботи в ізольованому режимі та в умовах бойових дій енергосистема України працює стабільно. Частота підтримується на рівні 50 Гц, забезпечуються фактичні обсяги резервів.

Джерело. Про це повідомила НЕК «Укренерго» на своїй офіційній сторінці у ФБ (сайт компанії знаходиться під DDOS-атаками).

Деталі. За даними «Укренерго», 27 лютого нічний мінімум потужності споживання тривав з 3:00 до 4:00 на рівні 11,5 ГВт, після чого почалося зростання.

Ранковий пік споживання припав на 10:00 і становив 13,8 ГВт.

Станом на 12:00 27 лютого потужність споживання в енергосистемі становила 13,6 ГВт.

На атомних станціях працюють 9 із 15 блоків. Енергоблок №1 Запорізької АЕС виведено в плановий ремонт, енергоблоки №5 ы №6 – у холодному резерві. Всього на АЕС три енергоблоки виведено в холодний резерв і три – у плановий ремонт. Сумарне навантаження великих ТЕС на 12:00 сктановило 3,83 ГВт.

Нагадаємо: вчора Міненерго підписало наказ про відмову від приєднання до енергомережі російських окупантів ы Білорусі. «Я планую звернутися до міністрів енергетики європейських країн щодо сприяння в прискоренні ухвалення рішення про приєднання української енергосистеми до європейської», – повідомив вчора міністр енергетики Герман Галущенко на своїй фейсбук-сторінці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло