Німецька Wintershall забирає свій 1 млрд євро інвестицій у «Північний потік – 2»

Німецька Wintershall забирає свій 1 млрд євро інвестицій у «Північний потік – 2»

Компанія відмовиться від нових проєктів у росії

Німецька Wintershall забирає свій 1 млрд євро інвестицій у «Північний потік – 2»
фото DR

Німецька нафтогазова компанія Wintershall Dea заявила про рішення списати фінансування газопроводу «Північний потік – 2» на суму 1 млрд євро. Також компанія відмовиться від нових проєктів у росії, повідомляє Bloomberg.

«Правління компанії ухвалило рішення не просувати й не реалізовувати надалі будь-які додаткові проєкти з видобутку газу та нафти в російській федерації, а також списати фінансування проєкту «Північний потік – 2» на загальну суму близько 1 млрд євро», – йдеться в заяві Wintershall Dea.

Там наголосили, що з цього моменту припиняють будь-які платежі на адресу російської федерації.

При цьому у Wintershall Dea планують продовжити участь у проєктах з видобутку газу на Південно-російському родовищі та розробці ачімівських відкладень Уренгойського родовища з компанією «Газпром».

Нагадаємо: напередодні міністр МЗС України Дмитро Кулеба зазначив, що нафтокомпанії, які співпрацюють із РФ, «можуть опинитися не на тому боці історії».

За словами глави «Нафтогазу» Юрія Вітренка, ті іноземні компанії, які допомагали фінансувати «Північний потік – 2», «вони зараз за цю підтримку заплатять високу ціну».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло