Російський бізнесмен пообіцяв винагороду за голову путіна - щонайменше $1 млн

Російський бізнесмен пообіцяв винагороду за голову путіна - щонайменше $1 млн

Українці в коментарях обіцяють скинутися всією країною значно підвищити цю суму

Російський бізнесмен пообіцяв винагороду за голову путіна - щонайменше $1 млн
фото DR

Російський бізнесмен Олександр Конанихін, який проживає в США і є главою компанії Transparent Business, пообіцяв грошову винагороду тому, хто затримає або вбʼє кремлівського тирана владіміра путіна. Про це він написав у соцмережі Facebook.

Конанихін обіцяє виплатити $1 млн «за голову путіна», при цьому безліч людей у коментарях приєднуються до цієї ініціативи і заявляють, що $1 млн – це надто мало, тож вони готові також скинутися на винагороду. Українці обіцяють зібрати кошти всією країною.

Facebook banned my post; do you think it was a correct decision? I omit the picture as it was a «dead or alive» poster,...

Опубліковано Alex Konanykhin Вівторок, 1 березня 2022 року.

Ось що пише Конанихін: «Facebook забанив мій (попередній) пост; як ви вважаєте, це було правильне рішення? Я не додаю зображення, це був постер «розшукується живий чи мертвий», але текст повторюю:

Я обіцяю виплатити $1 000 000 офіцеру (офіцерам), які, виконуючи свої конституційні обов'язки, заарештують Путіна як військового злочинця відповідно до російського та міжнародного законодавства.

Путін не президент Росії, оскільки він прийшов до влади в результаті спецоперації з підриву житлових будинків у Росії, а потім порушив Конституцію, скасувавши вільні вибори та вбивши своїх опонентів.

 Як етнічний росіянин і громадянин Росії, я вважаю своїм моральним обов'язком сприяти денацифікації Росії. Я продовжу свою допомогу Україні в її героїчних зусиллях протистояти натиску путінської орди».

Тим часом під важкими ударами санкцій російський мільярдер Абрамович виставив  англійський футбольний клуб «Челсі» на продаж.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло