Колега Цукерберга Шеріл Сандберг: Якби країнами керували жінки – вони б не воювали

Колега Цукерберга Шеріл Сандберг: Якби країнами керували жінки – вони б не воювали

Світ був би «безпечнішим» і «набагато більш процвітаючим», якби при владі було більше жінок

Колега Цукерберга Шеріл Сандберг: Якби країнами керували жінки – вони б не воювали
фото Facebook Шеріл Сандберг

Головний операційний директор Meta (колишня Facebook) Шеріл Сандберг припустила, що росія і Україна не воювали б, якби ними керували жінки.

«Жодні дві країни, якими керують жінками, ніколи не вступлять у війну», – сказала Сандберг в інтерв'ю CNBC, присвяченому Міжнародному жіночому дню.

Росія розпочала вторгнення в Україну 24 лютого. Президент владімір путін заявив, що його метою є «демілітаризація України», а також визнання Криму російським, а контрольованих сепаратистами «ДНР/ЛНР» – незалежними державами.

Україна заявляє, що має право на самовизначення та хоче членства в Євросоюзі. Країна чинить значний опір росії: у понеділок розвідувальне управління оборони заявило, що українські сили вбили другого російського генерала через кілька днів після того, як було вбито першого.

Сандберг сказала, що, якби половина світу керувалася жінками, світ був би «безпечнішим» і «набагато більш процвітаючим».

Керівниця Meta нагадала, що в перші дні пандемії коронавірусу країни, які очолюють жінки, як-от Нова Зеландія, працювали краще, ніж країни, де на верхівці влади чоловіки.

Минулого тижня «Роскомнадзор» заблокував доступ до Facebook, заявивши, що соцмережа несправедливо обмежила доступ до державних ЗМІ.

Також  росія посилила репресії проти соціальних мереж і обмежила використання Twitter.

Сандберг підсумувала рішення росії заблокувати Facebook простими словами:

«Соціальні мережі шкідливі для диктаторів, – сказала Сандберг. – От чому путін нас знищив».

«Найстрашніше у всьому цьому – відсутність доступу до інформації, – сказала вона. – Люди втрачають здатність насправді розуміти, що відбувається».

«Нам потрібно боротися за доступ і переконатися, що соціальні мережі існують, щоб люди дійсно отримували інформацію з усього світу, і щоб ця інформація була достовірною та реальною», – наголосила вона.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло