Агрогіганти Cargill і ADM скорочують бізнес в РФ

Агрогіганти Cargill і ADM скорочують бізнес в РФ

Але «необхідними» продуктові заводи працюватимуть

Агрогіганти Cargill і ADM скорочують бізнес в РФ
Фото: lb.ua

Глобальні торговці сільськогосподарськими товарами Cargill Inc та Archer-Daniels-Midland Co скорочують бізнес-діяльність в Росії, але продовжуватимуть працювати з «необхідними» продуктами харчування, повідомляє Reuters.

«Їжа є основним правом людини, і її ніколи не слід використовувати як зброю», – йдеться в заяві Cargill.

«Цього тижня Cargill видалила зі свого веб-сайту подробиці про свій бізнес у Росії та Україні. Раніше на сайті повідомлялося, що в компанії Cargill у Росії працює близько 2500 людей, а інвестиції в агропереробку становлять понад $1,1 млрд», – пише агентство.

Речник Cargill сказав, що інформація була видалена, оскільки сума інвестицій була неправильною. Компанія відмовилася надати оновлені дані щодо російських інвестицій.

ADM заявила, що її присутність в Росії дуже обмежена, і вона «зменшить операції в Росії, не пов'язані з виробництвом і транспортуванням основних харчових продуктів і інгредієнтів».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло