США готові першими застосувати ядерну зброю

США готові першими застосувати ядерну зброю

Байден заявив, що це можливо за «екстремальних обставин»

Этот материал также доступен на русском языке
США готові першими застосувати ядерну зброю
Джо Байден
Фото: facebook.com/WhiteHouse

Що сталося. Джо Байден відмовився від планів «різко пом'якшити політику США» і заявив, що готовий застосувати ядерну зброю першою в «екстремальних обставинах».

Джерело. The Telegraph 

Деталі. Розворот позиції президента США стався після тиску з боку союзників та Пентагону на тлі побоювань, що Володимир Путін може вдатися до розгортання зброї масового знищення протягом найближчих місяців.

Наразі США дозволяють собі застосовувати ядерну зброю для захисту життєво важливих інтересів США, їх союзників і партнерів, а також у відповідь на значні неядерні стратегічні удари.

Проте протягом багатьох років Байден намагався стримати це, стверджуючи, що «єдиною метою» ядерного арсеналу США має бути запобігання ядерній атаці.

Рішення Байдена було прийнято, коли на нього чинили тиск з метою встановити «червону межу» щодо того, як реагувати на будь-яке застосування Путіним хімічної зброї в Україні.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло