Оперативна інформація Держспецзв'язку станом на 08:00 30 березня 2022 року

Оперативна інформація Держспецзв'язку станом на 08:00 30 березня 2022 року

Інтернет-провайдери України за добу зафіксували 130 випадків пошкодження мереж

Оперативна інформація Держспецзв'язку станом на 08:00 30 березня 2022 року
Фото: kun.uz

Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації України у повном у обсязі забезпечує управління мережами в умовах війни.

Про це повідомляє Держспецзв’язок.

У Харкові та області, силами мобільних операторів налаштовано маршрутизацію викликів на лінію 102. За наявних проблем із мобільним звʼязком та доступом до інтернету Держспецзвязку радить українцям скористатися національним роумінгом.

Через пошкодження магістральних ліній тимчасово були відсутні послуги у Харківській та Полтавській областях. Надання послуг у цих областях вже відновлено.

Тимчасово відсутні послуги у Мелітополі, тривають відновлювальні роботи. У Луганській області послуги поки що недоступні.

Інтернет-провайдери України за добу зафіксували 130 випадків пошкодження мереж або недоступності обладнання. Відновлення надання послуг здійснюється якнайшвидше за відсутності бойових дій.

Незважаючи на тимчасову окупацію російськими військовими населених пунктів на Херсонщині та Чернігівщині та бойові дії у Харкові, Концерн радіомовлення радіозвʼязку та телебачення, який належить до сфери управління Держспецзвʼязку, продовжує здійснювати телевізійне та радіомовлення. Супутникове мовлення працює стабільно.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло