Президент невизнаної Південної Осетії просить прийняти її до складу росії

Президент невизнаної Південної Осетії просить прийняти її до складу росії

Юридичні кроки для прискорення цього процесу буде зроблено вже скоро

Президент невизнаної Південної Осетії просить прийняти її до складу росії
фото DR

Президент ніким не визнаної Південної Осетії Анатолій Бібілов заявив, що республіка має намір найближчим часом вжити юридичних кроків для ініціації процесу входження до складу росії, передає Інтерфакс.

«Я вважаю, що об'єднання з росією – наша стратегічна мета. Наш шлях. Сподівання народу. І цим шляхом ми будемо рухатися. Відповідні юридичні кроки ми зробимо найближчим часом. Республіка Південна Осетія буде у складі своєї історичної батьківщини – росії», – йдеться у заяві.

За словами Бібілова, осетинський народ розділений, і його історичною та стратегічною метою є «об'єднання у рамках однієї держави».

«Ця держава – російська федерація», – наголосив Бібілов.

«Цю мету наш народ позначав неодноразово, у нас була можливість втілити нашу багатовікову мрію в життя у 2014 році, коли до рідної гавані повернувся Крим. Ми свою можливість тоді упустили, але більше такого допустити не можемо», – заявив він.

Згідно з повідомленням українського Генштабу, з окупованих територій Грузії на територію України було перекинуто підрозділи 4-ї (Південа Осетія) та 7-ї (Абхазія) військових баз.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло