Ознаки братської могили з'явилися у Бучі ще 10 березня – Maxar

Ознаки братської могили з'явилися у Бучі ще 10 березня – Maxar

На знімку супутника від 31 березня зображено траншею довжиною приблизно 13,7 м біля церкви

Ознаки братської могили з'явилися у Бучі ще 10 березня – Maxar
Фото: Associated Press

Що сталося. Приватна американська компанія Maxar Technologies повідомила, що перші ознаки братської могили біля церкви Андрія Первозванного і всіх святих у Бучі були зафіксовані на супутникових знімках ще 10 березня. 

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Деталі. На супутниковому знімку від 31 березня зображено місце поховання з траншеєю довжиною приблизно 13,7 метра у південно-західній частині території біля церкви Святого Андрія Первозванного і Всіх Святих в Бучі.

Водночас Reuters пише, що в агенції не змогли одразу верифікувати зображення. Незрозуміло, чи на зображеннях, розповсюджених Maxar, зафіксована та сама церква, яку відвідали журналісти Reuters у суботу, 2 квітня.

Журналісти Reuters, які відвідали Бучу в суботу, бачили тіла, що лежали на вулицях міста, за 37 км на північний захід від столиці Києва. Братська могила в одній церкві все ще була відкрита, руки й ноги загиблих було видно через червону глину, насипану зверху.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло