«Нова Пошта» запустила доставку особистих речей до країн Європи зі знижками до 80%

«Нова Пошта» запустила доставку особистих речей до країн Європи зі знижками до 80%

Доставка за кордон здійснюється тільки на адресу одержувача

«Нова Пошта» запустила доставку особистих речей до країн Європи зі знижками до 80%
Фото: УНІАН

«Нова Пошта» запустила нову послугу для українців – «Речі з дому за кордон».

Про це повідомляє «Нова Пошта»

Відтепер можна відправити валізу або коробку з особистими речами в одну з 24 європейських країн зі знижками від 50% до 80%. Рівень знижки при відправленні посилок до 30 кг залежить від її ваги. При відправленні речей вагою від 30 до 70 кг вартість залежить від зони доставки, до якої входить країна – першої чи другої. Наприклад, відтепер вартість посилки з особистими речами з України до Польщі вагою до 2 кг з становитиме 800 гривень, до 10 кг – 1200 грн, а якщо відправити 30 кг – 2000 грн. У тариф не входять можливі мита та податки, що можуть нараховуватися в країні отримання.

Речі за новою послугою можна відправити до Польщі, Франції, Німеччини, Італії, Болгарії, Угорщини, Литви, Естонії, Хорватії тощо. Увесь перелік 24 країн та їхнє зонування тут.

При цьому до перевезення не допускаються документи з посвідченням особи, їжа, ліки, алкоголь, електроніка (фотоапарати, ноутбуки, телефони тощо), гроші, іменні банківські карти та горючі матеріали.

Відправити посилки через послугу «Речі з дому за кордон» можна у будь-якому відділенні, що працює, або оформити самостійно через особистий кабінет на сайті. Доставка за кордон здійснюється тільки на адресу одержувача. Максимальна вага відправлення – 70 кг, габарити не повинні перевищувати 120х80х69 см. Строк доставки орієнтовно від 6 днів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло