Данілов про удар ЗСУ по Керченському мосту: «Якщо буде можливість, ми це зробимо»

Данілов про удар ЗСУ по Керченському мосту: «Якщо буде можливість, ми це зробимо»

Секретар РНБО заявив, що вірить тільки в наш народ, у Збройні Сили й нашу зброю

Этот материал также доступен на русском языке
Данілов про удар ЗСУ по Керченському мосту: «Якщо буде можливість, ми це зробимо»
Секретар РНБО України Олексій Данілов.
Фото: sluga-narodu.com

Що сталося. Секретар РНБО України Олексій Данілов заявив, що удар ЗСУ по Керченському мосту у Криму можливий.

Джерело. Про це він сказав в ефірі радіо НВ.

Докладно. «Якби в нас була спроможність це зробити, ми б це вже зробили. Якщо буде можливість це зробити, ми це обов’язково зробимо», – сказав він.

Крім того, відповідаючи на запитання, чи вірить він у гарантів безпеки, Данілов зауважив, що «гарантії нашої безпеки – це три складові. Перша – це наші свідомі громадяни. Друга – це наше військо, весь сектор безпеки і оборони. Третя – наша зброя. Це три компоненти, в які я вірю».

«Усі ці цяцянки-обіцянки, які нам кажуть люди, які знаходяться при владі, (не тривалі): влада змінилася, і вони кажуть: «Це ж не ми підписували, був інший президент». Крім того, кожна країна (гарантії безпеки) потім читає по-своєму», – сказав секретар РНБО.

Данілов заявив, що вірить тільки в наш народ, в Збройні Сили й у нашу зброю, яка сьогодні довела на полі бою, що є однією з найкращих в світі. «Багато засумували, коли ми прибрали «Москву» саме нашими українськими ракетами», – додав він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло