«Майже кожен куток у Бучі зараз – місце злочину», – Human Rights Watch

«Майже кожен куток у Бучі зараз – місце злочину», – Human Rights Watch

Згідно зі звітом, дії російських військових є воєнними злочинами та потенційними злочинами проти людяності

«Майже кожен куток у Бучі зараз – місце злочину», – Human Rights Watch
фото ЗСУ

У новому звіті організації Human Rights Watch стверджується, що російські війська скоїли «чорний список очевидних воєнних злочинів під час окупації Бучі».

Human Rights Watch заявила, що її дослідники вирушили в Бучу через кілька днів після виведення російських військ з цього району і виявили численні докази страт, незаконних вбивств і катувань, «усі з яких є воєнними злочинами та потенційними злочинами проти людяності», – йдеться в звіті.

«Майже на кожному кутку в Бучі тепер – місце злочину, і здається, що всюди смерть», – сказав у звіті Річард Вейр, дослідник криз та конфліктів у Human Rights Watch.

 «Докази вказують на те, що російські війська, що окупували Бучу, виявили неповагу та зневагу до життя цивільного населення та найбільш базових принципів і законів війни», – наголосив він.

Звіт Human Rights Watch був складений на основі аналізу речових доказів, фотографій та відеозаписів, а також бесід із 32 мешканцями Бучі, співробітниками екстрених служб, працівниками моргів, лікарями та місцевою владою.

Нагадаємо, Британія ввела санкції проти російського командира, який командував звірствами в Бучі: підполковник Омурбеков і 64-та мотострілецька бригада – саме вони вбили й закатували сотні людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло