АІММ запустила платформу з пошуку оптимальних рішень для відбудови зруйнованих будівель

АІММ запустила платформу з пошуку оптимальних рішень для відбудови зруйнованих будівель

Команда створила перелік рекомендацій щодо того, як швидко проєктувати недороге житло, що відповідає топвимогам

АІММ запустила платформу з пошуку оптимальних рішень для відбудови зруйнованих будівель
Фото: aimm-group.com

Стало відомо, що проєктна компанія АІММ запустила платформу АІММenergy, яка допоможе українцям знайти оптимальні рішення для проєктування і будівництва об’єктів будь-якої складності з застосуванням енергоефективних та інноваційних технологій. 

Джерело. Про це йшлося в пресрелізі компанії.

Деталі.  «Проаналізувавши український і світовий досвід та опираючись на власну експертизу, ми систематизували інформацію щодо усього спектру будівельних та архітектурних рішень, які можна застосовувати від садибної та комерційної забудови і до комплексної реконструкції міст, яка має розпочатися вже зараз», – розповіла Анна Іскіердо, креативна директорка АІММ. 

«Платформа дає незаангажоване порівняння усіх наявних інженерних і будівельних рішень та дозволяє розширити свою обізнаність в напрямках енергозаощадження, сертифікації будівель та екологічного будівництва. Окрім того, на платформі АІММenergy зібрана інформація про програми відбудови, які на сьогодні ініційовані або обговорюються в Україні», – розповідає Максим Мятко, директор АІММ. 

Особливу увагу команда архітекторів та інженерів приділила розробці маніфесту з баченням, як можна підсилити заходи цивільної оборони в існуючих будівлях та спорудах, а також для об'єктів нового будівництва.

Команда створила перелік рекомендацій щодо того, як швидко проєктувати недороге житло, що відповідає топвимогам. 

Бекграунд. Нагадаємо, що для підтримки українського бізнесу та спеціалістів, українська продуктова IT-компанія OBRIO відкрила безплатний доступ для користування платформою для автоматизації маркетингу – AdBraze. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло