Казахстан планує збільшити експорт нафти до Європи через Грузію

Казахстан планує збільшити експорт нафти до Європи через Грузію

2022 року країна може транспортувати грузинським коридором від 2 млн до 3 млн тонн нафти

Этот материал также доступен на русском языке
Казахстан планує збільшити експорт нафти до Європи через Грузію
Зустріч казахської та грузинської делегацій.
Фото: newsgeorgia.ge

Що сталося. Казахстан планує 2022 року транспортувати грузинським коридором від 2 млн до 3 млн тонн нафти.

Джерело. Про це повідомляють «Новини-Грузія» з посиланням на пресслужбу Міністерства економіки та сталого розвитку Грузії.

Докладно. «Казахстанська сторона висловила зацікавленість у збільшенні вантажообороту грузинським коридором. Було зазначено, що вже 2022 року Казахстан планує транспортувати по грузинському коридору від 2 млн до 3 млн тонн нафти, найближчими роками планується подальше збільшення цього показника», – повідомили в Міністерстві економіки та сталого розвитку Грузії за підсумками переговорів із казахстанською делегацією на чолі зі спеціальним представником президента Казахстану Єржаном Казихановим.

Грузинську сторону представляв прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі та віцепрем'єр – міністр економіки Леван Давіташвілі.

Сторони обговорили торговельно-економічні та транспортно-логістичні питання між Грузією та Казахстаном, зазначив, що «економічні тенденції між країнами характеризуються великим потенціалом і зростанням динаміки».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло