Строковики продовжують поповнювати лави російських окупаційних військ — українська розвідка

Строковики продовжують поповнювати лави російських окупаційних військ — українська розвідка

Строковики гинуть першими під час бойових дій

Строковики продовжують поповнювати лави російських окупаційних військ — українська розвідка
Фото: Pexels

Що сталося. росія продовжує залучати строковиків до лав своїх збройних сил, які знаходяться на території України.

Джерело. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на своїй офіційній фейсбук-сторінці.

Деталі. Українські розвідники зазначають, що попри запевнення керівництва Кремля про недопущення участі строковиків у так званій «спеціальній операції», вони продовжують поповнювати лави російських окупаційних військ на території України.

За даними ГУР, саме строковики гинуть першими під час бойових дій – до неминучої загибелі чи каліцтва призводять їхня погана навченість, застаріле озброєння та оснащення. Також однією з причин високої смертності військовослужбовців строкової служби армії росії є їхнє залучення до дій у першому ешелоні військ, брати участь у яких відмовляються більш досвідчені контрактники.

Зазначається, що матері російських строковиків, розуміючи невідворотність смерті своїх дітей, звертаються зі скаргами на незаконні дії командирів до уповноваженої з прав людини у рф Тетяни Москалькової, але у відповідь отримують чергову брехню та відписки.

Бекграунд. Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що через високі втрати на фронті окупанти намагаються терміново поповнити резерви «живої сили». Дедалі частіше фіксують випадки залучення до участі у війні солдатів строкової служби.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло