Єврокомісія надасть висновок для Європейської ради за заявкою України до ЄС «дуже швидко» – Боррель

Єврокомісія надасть висновок для Європейської ради за заявкою України до ЄС «дуже швидко» – Боррель

Процедури з опитувальником «відбуваються зі швидкістю світла», у порівнянні з іншими процесами, вважає високий представник ЄС

Єврокомісія надасть висновок для Європейської ради за заявкою України до ЄС 	«дуже швидко» – Боррель
Представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель.
Фото: УНІАН

Стало відомо, що Європейська комісія надасть висновок для Європейської ради за заявкою України до ЄС «дуже швидко».

Джерело. Про це повідомив високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель, передає «Інтерфакс-Україна».

Деталі. «Ми представимо незабаром, дуже швидко, Раді висновок. Я кажу дуже швидко, тому що такі процедури тривають роками. Перші два кроки – передача опитувальника, відповідь на опитувальник і вивчення, щоб подати думку Комісії – у випадку України відбуваються зі швидкістю світла, у порівнянні з іншими процесами», – сказав Боррель на пресконференції за результатами Ради із закордонних справ у Брюсселі.

Бекграунд. Раніше Європейський Союз отримав усі відповіді України на опитувальник щодо отримання статусу кандидата у члени Євросоюзу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло