Масове захоронення розстріляних окупантами громадян виявили під Макаровим

Масове захоронення розстріляних окупантами громадян виявили під Макаровим

Серед вбитих - громадянин Чехії

Масове захоронення розстріляних окупантами громадян виявили під Макаровим
Фото: скриншот з відео у соцмережах.

Що сталося. В Бучанському районі на Київщині поліція виявила тіла трьох вбитих росіянами мирних осіб. Поховання знайшли обабіч окружної дороги неподалік Макарова, де в період бойових дій розміщувались позиції росіян.

Джерело. Про це повідомляє поліція Київської області у Фейсбуці.

Деталі. В ямі знаходились тіла трьох чоловіків, серед яких один іноземець.

Загиблі були розстріляні окупантами в різні частини тіла. Поряд із захованням виявили розтяжку із гранатою «Ф-1», яку залишили окупанти.

«Дві особи були вбиті в голову, одна особа в живіт. На місці заховання знайшли документи одного з загиблих – це громадянин Чехії. Є його відповідні дані. Інші дві людини не встановлені на даний час, але вони були в цивільному одязі. Ми будемо шукати при яких обставинах вони зникли на території України» – повідомив з місця події Андрій Нєбитов.

Встановлено, що громадянин Чехії ще до війни працював в Україні далекобійником, а з початком бойових дій приїхав до нашої держави допомагати як волонтер. 3 березня іноземець перестав виходити на зв'язок. На Батьківщині у 49-річного іноземця залишались дружина та брат.

Також неподалік села Раківка поліцейські знайшли тіло ще одного розстріляного місцевого жителя. Жертвою окупантів став колишній оперативний працівник органів внутрішніх справ, який перебував на пенсії. В період окупації чоловік  вийшов за дровами й не повернувся. Як виявилось, солдати російської федерації роздягнули чоловіка і розстріляли. Загиблого поховали на полі поряд із бойовими позиціями агресорів.     

«Це черговий факт, який підтверджує, що російські військові викрадали людей навіть з власних осель. На тілі загиблого криміналісти виявили сліди катування. Чітко зафіксували також і  наявність вогнепальних поранень в область тулуба» – розповів  начальник поліції Київщини.

Бекграунд. Раніше Mind опублікував відео, у якому детально описав, як росія здійснює геноцид проти мирного населення в Україні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло