У МЗС росії заявили, що переговори москви та Києва не відбуваються

У МЗС росії заявили, що переговори москви та Києва не відбуваються

Російський представник каже, що Україна вийшла практично з переговорного процесу

У МЗС росії заявили, що переговори москви та Києва не відбуваються
Заступник голови МЗС рф Андрій Руденко.
Фото: tadviser.ru

Що сталося. Заступник голови МЗС рф Андрій Руденко заявив, що переговори між росією та Україною не відбуваються у жодному вигляді, Київ фактично вийшов із переговорного процесу.

Джерело. Про це передає «Інтерфакс-Україна».

Коментарі. «Ні, переговори не продовжуються. Україна вийшла практично з переговорного процесу», – повідомив Руденко журналістам у Нижньому Новгороді.

Він наголосив, що переговори не відбуваються «в жодному вигляді».

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк повідомив, що наразі Україна призупинила переговори з росією. Він зазначив, що рф продовжує вважати, що в нашій країні є якийсь «нацизм».

«Документально доведено, що сьогодні у світі існує тільки один тип нацизму – російський. Але вони цього ще не зрозуміли.  Певно, має пройти ще якийсь час, щоб ми повернулися до обговорення цієї проблеми в рамках переговорного процесу. Сьогодні цей процес призупинений, бо після зустрічі у Стамбулі якихось суттєвих змін не було – рф досі залишається у своєму стереотипному мисленні. Будь-яка війна все одно буде завершуватися за столом переговорів. І модерувати цей процес буде пан Зеленський», – наголосив Подоляк

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло