Російського гімнаста дискваліфікували за демонстрацію «Z»

Російського гімнаста дискваліфікували за демонстрацію «Z»

Підтримка спортсменом розв’язаної росією війни названа “шокуючою поведінкою”

Російського гімнаста дискваліфікували за демонстрацію «Z»
фото DR

Російський гімнаст Іван Куляк демонстрував білий символ «Z» на грудях, коли здобув бронзову медаль під час змагань у березні. Тепер Фонд гімнастичної етики зобов'язав Куляка повернути цю медаль разом із призовими та заборонив йому брати участь у міжнародних змаганнях на рік, пише Washington Post.

Літера «Z», яка вперше була помічена на російській військовій техніці, що вторглася в Україну, стала символом підтримки війни росії в Україні. Символ малюють на будинках і друкують на футболках по всій росії. Такий же був на грудях Куляка, коли він стояв на подіумі під час змагань у Досі у березні.

Міжнародна федерація гімнастики назвала це шокуючою поведінкою з боку 20-річного гімнаста і вимагає дисциплінарного розслідування, повідомляла The Washington Post у березні.

У вівторок орган зі спортивної етики заявив, що Куляк порушив політику федерації, і оголосив про дисциплінарне покарання, у тому числі про те, що Куляк повинен сплатити витрати, пов'язані з розглядом справи. Він може оскаржити це рішення, заявив орган із етики.

У березні федерація усунула всіх російських та білоруських спортсменів від участі у змаганнях «до особливого розпорядження».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло