США зняли обмеження на нафтові операції у Венесуелі

США зняли обмеження на нафтові операції у Венесуелі

Chevron вестиме переговори щодо майбутньої діяльності у Венесуелі

США зняли обмеження на нафтові операції у Венесуелі
Президент Венесуели Ніколас Мадуро.
Фото: peoplesdispatch.org

Що сталося. Мінфін США видав ліцензію, що дозволяє американській нафтовій компанії Chevron розпочати переговори про майбутню діяльність у Венесуелі. Фактично Білий дім дозволив компанії лише розпочати переговори з адміністрацією Мадуро про відновлення виробництва нафти, про експорт зараз не йдеться..

Джерело. Про це повідомляє видання The Washington Post.

Докладно. У такому разі Каракас отримав лише дижестів – усі «страви» після виконання американських умов. Якраз під видачу ліцензії венесуельська опозиція заявила, що уряд Мадуро повертається за стіл переговорів у Мексиці вперше з жовтня. За словами джерел TWP, у разі прогресу на перемовинах і гарантій «справедливих та відкритих виборів» із боку уряду Венесуели, США можуть дозволити Chevron знову постачати в країну обладнання та продавати венесуельську нафту.

Відмовлятися від заходів щодо упокорення Ніколаса Мадуро та підтримки опозиції в обмін на миттєві постачання нафти у Вашингтоні не збираються. На Білий дім тиснуть і «яструби» у Конгресі, незадоволені самим фактом подачок Каракасу. За словами голови сенатського комітету з міжнародних справ Роберта Менендеса, обмеження проти нафтового сектора Венесуели буде знято лише після конкретних досягнень опозиції в переговорах з урядом Мадуро.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло