«Альфа-Груп» Михайла Фрідмана хоче безкоштовно передати частку компанії «Боржомі» грузинському уряду

«Альфа-Груп» Михайла Фрідмана хоче безкоштовно передати частку компанії «Боржомі» грузинському уряду

Вартість IDS Borhomi International оцінюється у $1,2 млрд

«Альфа-Груп» Михайла Фрідмана хоче безкоштовно передати частку компанії «Боржомі» грузинському уряду
Фото: ТАСС

Що сталося. Компанія «Альфа-Груп», якою володіє російський олігарх Михайло Фрідман планує безкоштовно передати свою частку у компанії IDS Borhomi International Уряду Грузії.

Джерело. Про це повідомляє Forbes Russia з посиланням на повідомлення компанії IDS Borjomi International, яке є у розпорядженні видання.

Деталі. Зазначається, що IDS Borjomi International після переговорів з Урядом Грузії зробила офіційну пропозицію про безоплатну передачу владі країни частки своїх акцій, що належать «Альфа-Груп».

«Цей крок дозволить уряду Грузії брати участь в управлінні IDS Borjomi International», – йдеться у повідомленні компанії.

«Альфа-Груп» володіє контрольним пакетом IDS Borjomi International (55,8%), який придбала у спадкоємців грузинського бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі у 2013 році. При підрахунку статків власників «Альфа-Груп» у січні 2022 року Forbes Russia оцінював IDS Borhomi International у $1,2 млрд.

«Наш пакет знизиться до неконтрольного. Упевнені, що у ситуації, що склалася, це єдино правильне рішення, яке допоможе групі відновити роботу заводів у Грузії та зберегти лідируючі позиції на ринку мінеральних вод та напоїв у всіх регіонах присутності», – пояснив виданню представник акціонерів «Альфа-Груп» у раді директорів IDS Borjomi International Елхан Алназаров.

Бекграунд. Нагадаємо, наприкінці квітня 2022 року, «Боржомі» змушена була зупинити роботу через вплив санкцій на «Альфа-Груп», якій належить 60% Borjomi Georgia.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло