Російським військовим, які воюють в Україні, не платять зарплату - її вкрали

Російським військовим, які воюють в Україні, не платять зарплату - її вкрали

Це ще більше знижує мотивацію загарбників воювати в чужій країні

Російським військовим, які воюють в Україні, не платять зарплату - її вкрали
фото ЗСУ

Поки російські окупанти воюють в Україні, їхні зарплати привласнюють військові клерки. Про це повідомляє СБУ з посиланням на перехоплену телефонну розмову одного з окупантів.

На додачу до значних військових втрат, деморалізація російських військ відбувається і зсередини. У розпорядженні СБУ є багато перехоплених телефонних розмов, де окупанти скаржаться, що їм не виплачують обіцяних коштів. Відповідно знижується і мотивація воювати в чужій країні.

Служба безпеки наводить приклад однієї з розмов: російський солдат каже дружині, що не вірить в обіцянки командування розрахуватися з ними за 2 весняні місяці:

«Должно прийти сразу за март и до 20-го числа – за апрель. Но я в это не верю. Потому что уже прокуратура в бригаде у нас в Будёновске работает за эти деньги. Потому что реально не выплачивают людям».

“Они дебилы, хотя бы за один месяц выплатили, чтобы у людей была хоть какая-то мотивация”, – розмірковує окупант.

Як пояснюють в СБУ, одна з причин такої «економії» – бажання російських військових клерків нажитися на невиплаті зарплат. Тому що у випадку смерті окупантів, що трапляється з ними в Україні досить часто, гроші можна буде залишити собі.

 Тож у головах загарбників все частіше виникають запитання:

 «А толку мы здесь? За кого боремся? Ни за кого вообще! Находимся хрен знает где».

Згідно з даними розвідки, влада рф відправила у відставку воєначальників, що провалили завдання на початку війни.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло