Байден прибув у Південну Корею і пообіцяв почати в Техасі будівництво заводу мікрочипів за зразком Samsung
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Байден прибув у Південну Корею і пообіцяв почати в Техасі будівництво заводу мікрочипів за зразком Samsung

Саме з дефіцитом мікрочипів американці пов'язують зниження економіки США

Байден прибув у Південну Корею і пообіцяв почати в Техасі будівництво заводу мікрочипів за зразком Samsung
фото Associated Press

Президент Джо Байден розпочав у п'ятницю свою поїздку до східної Азії з відвідування заводу в Південній Кореї з виробництва комп'ютерних мікрочипів, який стане зразком для будівництва такого самого заводу в Техасі, передає Голос Америки.

«Тут, в Індо-Тихоокеанському регіоні, відбуватиметься безліч важливих для всього світу процесів протягом наступних кількох десятиліть, – сказав Байден. – На мій погляд, зараз слушний момент, щоб інвестувати один в одного, щоб поглиблювати наші ділові зв'язки та ще більше зближувати наші народи».

Послання глави Білого дому, зокрема, було адресоване американським виборцям на тлі економічних проблем усередині країни, таких як інфляція, у тому числі викликана нестачею мікрочіпів. Таким чином президент намагається показати, що його адміністрація виконує завдання щодо зростання економіки.

У листопаді минулого року компанія Samsung, що випускає, серед іншого, мікрочипи, оголосила про плани виділити $17 млрд на будівництво в Техасі заводу з виробництва напівпровідників. 

Нестача напівпровідників на американському ринку минулого року завдала шкоди виробникам автомобілів, побутової техніки та інших товарів, спричинивши зростання інфляції у всьому світі та підірвавши рейтинг схвалення діяльності Джо Байдена серед американських виборців.

Президент зазначив, що завод у Техасі дозволить створити 3000 робочих місць у сфері високих технологій, а у будівництві підприємства братимуть участь профспілки.

Джо Байдена на заводі вітали новий президент Республіки Корея Юн Сок Йоль та віце-президент Samsung Electronics Лі Чже Ен. 

У неділю президент зустрінеться у Сеулі з головою Hyundai Motor Group з приводу рішення південнокорейської компанії Hyundai інвестувати у новий завод із виробництва електромобілів та акумуляторів у американській Савані, штат Джорджія.

Під час п'ятиденного візиту до Південної Кореї та Японії президент Байден вирішуватиме безліч зовнішньополітичних питань. У своєму виступі в п'ятницю Байден не згадав Китай, який стає головним конкурентом США.

Нагадаємо, сьогодні президент Джо Байден підписав закон про виділення $40 млрд Україні – із них передбачено майже $20 млрд на озброєння.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло