Ціни на нафту зросли через попит на паливо в США, обмежену пропозицію та ослаблення долара

Ціни на нафту зросли через попит на паливо в США, обмежену пропозицію та ослаблення долара

Ринки бензину залишаються напруженими на тлі стійкого попиту

Ціни на нафту зросли через попит на паливо в США, обмежену пропозицію та ослаблення долара
Фото: reuters.com

Що сталося. Ціни на нафту зросли в понеділок, 23 травня, завдяки попиту на паливо в Сполучених Штатах, обмеженій пропозиції і ослабленню долара США. 

 Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Докладно. Ф'ючерси на нафту марки Brent зросли 0,64% – до 113,27 доларів за барель, тоді як ф'ючерси на американську нафту (WTI) виросли на 53 центи, або 0,48% – до 110,76 доларів за барель, додавши до невеликого зростання минулого тижня.

«Ціни на нафту підтримуються, оскільки ринки бензину залишаються напруженими на тлі стійкого попиту напередодні пікового автомобільного сезону в США», – сказав керуючий партнер SPI Asset Management Стівен Іннес.

Пік сезону водіння в США традиційно починається наприкінці травня і закінчується в День праці у вересні.

Аналітики зазначають, що, попри побоювання щодо різкого зростання цін на паливо, яке може вплинути на попит, дані про мобільність від TomTom і Google за останні тижні зросли, показуючи, що в таких місцях, як Сполучені Штати, на дорогах знаходиться більше людей.

Послаблення долара США також призвело до зростання цін на нафту в понеділок, оскільки це робить нафту дешевшою для покупців, які володіють іншими валютами.

Однак зростання ринку було обмежене побоюваннями з приводу зусиль Китаю з придушення COVID за допомогою блокувань, навіть незважаючи на те, що Шанхай має відкритися 1 червня.

Нездатність Європейського Союзу прийти до остаточної угоди про заборону на російську нафту у зв'язку з вторгненням рф в Україну, також зупинила зростання цін на нафту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло