Кількість проданих у рф авіаквитків за кордон в один кінець досягла 70%

Кількість проданих у рф авіаквитків за кордон в один кінець досягла 70%

У 2019 році цей показник становив близько 30%

Кількість проданих у рф авіаквитків за кордон в один кінець досягла 70%
Фото: depositphotos.com

Що сталося. Після початку війни в росії різко зросла частка проданих авіаквитків в один кінець: у березні цей показник був 70%, у квітні – 47%.

Джерело. Про це пише РБК.

Докладно. За даними представника компанії «Аероклуб», що працює на ринку бізнес-тревел послуг, 2019 року на такі квитки припадало близько третини замовлень.

«Порівняння з 2019 роком здається нам найбільш релевантним, оскільки ринок був у стабільному стані, а не схильний до екстремальних впливів, як-от, наприклад, COVID-19», – зазначило джерело видання.

Такі дані «Аероклуб» наводить на основі аналізу понад мільйона транзакцій, що пройшли через нього за перший квартал та квітень 2019, 2021 та 2022 років. Ця категорія містить оплату одного авіаквитка або одного бронювання готелю.

Найпопулярнішими напрямками з квитками в один кінець стали Казахстан, Туреччина, Узбекистан, Ізраїль, Вірменія, Азербайджан та ОАЕ. За словами керуючого директора «Аероклубу» Юлії Ліпатової, у квітні попит на Ізраїль перевищив доковідні показники на 73%.

«Переважно це безвізові країни, з якими відкрито авіасполучення», – додала вона.

Раніше Mind повідомляв, що в І кварталі 2022 року з росії виїхало понад 3,8 млн людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло