Більше 60% російських ракет не долітають до цілі — Пентагон

Більше 60% російських ракет не долітають до цілі — Пентагон

росія запустила по Україні 2275 ракет

Більше 60% російських ракет не долітають до цілі  — Пентагон
Фото: Newsweek

Що сталося. Ефективність російських ракет низька  – більше ніж 60% не долітають до зазначеної цілі.

Джерело. Про це повідомляє американське видання Newsweek з посиланням на дані чиновника Розвідувального управління Міністерства оборони США.

Деталі. Зазначається, що станом на 23 травня російська армія запустила 2275 ракет, у тому числі 630 «Іскандерів».
Високопосадовець Міноборони США на умовах анонімності заявив, що Пентагон оцінює успішність російських ракет менш ніж у 40%. За даними Вашингтона, дві-три з десяти ракет не запускаються чи вибухають під час польоту.

Чиновник зазначив, що цілі російських ударів періодично змінюються: «На кілька днів це аеродроми та ППО. Потім акцент зміщується на склади боєприпасів, потім на нафту, заводи, транспортну мережу», – за його словами, у кожному разі Пентагон не бачить ефективних атак і майже не спостерігає повторних ударів.

Співробітник Міноборони США, а також опитані Newsweek експерти зазначають, що росія навіть не намагається захопити перевагу над Україною в небі. Як зазначає Newsweek, це «збиває з пантелику» західних спостерігачів – у перші дві доби війни російські війська атакували українські аеродроми та об'єкти ППО, але за цими атаками зазвичай не було жодного продовження. Це дало можливість Києву пристосуватися та розосередити засоби ППО, у тому числі переносні.

Зараз російські літаки майже не вилітають на території, підконтрольні Україні. Частка вильотів, у ході яких російська авіація перетинає лінію фронту, становить трохи вище 10% – із 20 тисяч вильотів з початку війни менше 3 тисяч разів літаки увійшли в український повітряний простір.

Бекграунд. Нагадаємо, у Севастополі на російські підводні човни завантажують крилаті ракети «Калібр» з дальністю 1400 км.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло