Волонтери EPAM долучилася до створення онлайн-платформи, яка спрощує доставку гуманітарного вантажу

Волонтери EPAM долучилася до створення онлайн-платформи, яка спрощує доставку гуманітарного вантажу

Над платформою працювала команда з 10 спеціалістів українського офісу

Волонтери EPAM долучилася до створення онлайн-платформи, яка спрощує доставку гуманітарного вантажу
Фото: highload.today

Що сталося. Команда спеціалістів-волонтерів українського офісу EPAM Systems, провідної компанії з надання послуг цифрової трансформації та розробки продуктів, долучилася до розробки Державної системи гуманітарної допомоги (customs.help.gov.ua).

Джерело. Про це повідомляє пресслужба EPAM.

Докладно. Онлайн-платформа з гуманітарної логістики дозволяє бачити весь обсяг надходжень гуманітарних вантажів до України, що робить цей процес прогнозованим і прозорим від моменту реєстрації до доставки в кінцеву точку призначення.

Завдяки платформі процедура митного оформлення гуманітарного вантажу на українських кордонах стала більш простою та швидшою. Відтепер вантажі такого типу можна реєструвати та декларувати онлайн вдвічі-втричі швидше, ніж це було раніше під час проходження митних процедур. Сервіс інтегрований із митною системою країни та був запущений в експлуатацію на початку травня поточного року. Можливостями пришвидшеної процедури вже скористалися понад 600 осіб.  

На волонтерських засадах над платформою працювала команда з 10 спеціалістів українського офісу EPAM, а також декілька незалежних експертів. Платформа створена відповідно до всіх сучасних вимог безпеки й захисту. 

Наразі команда проєкту сфокусована на забезпеченні підтримки наявного функціоналу та подальшому вдосконаленні роботи платформи.

Бекграунд. Як повідомляв Mіnd, EPAM оголосила про відкриття «Фонду Допомоги Україні» для підтримки благодійних організацій, які надають допомогу безпосередньо тим, хто перебуває в несприятливих для життя ситуаціях по всій Україні.

Також читайте: «IT-індустрія під час війни: в EPAM упевнені, що після перемоги України буде стрімке зростання галузі».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло