Міністр закордонних справ Північної Македонії відвідав Ірпінь

Міністр закордонних справ Північної Македонії відвідав Ірпінь

Північна Македонія рішуче підтримує справедливу боротьбу українського народу

Міністр закордонних справ Північної Македонії відвідав Ірпінь
Міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі
Фото: твіттер Буяра Османі

Що сталося. Міністр закордонних справ Північної Македонії Буяр Османі відвідав Ірпінь та заявив, що всі винні у завданні ударів по цивільному населенню мають бути притягнуті до відповідальності.

Джерело. Про це він написав у своєму твіттері.

Коментар. «Руйнування, свідком якого я став в Ірпені сьогодні, не передати словами. Завдання ударів по цивільних особах є воєнним злочином й абсолютно неприйнятним. Винних має бути притягнуто до відповідальності», – заявив Османі.

Він запевнив, що Північна Македонія рішуче підтримує справедливу боротьбу українського народу.

«Для мене честь бути у Києві сьогодні. Україна перебуває на передньому плані захисту наших спільних цінностей свободи та демократії», – зазначив Османі.

Бекграунд. Раніше на заході у північному порту Олександруполіса, на якому були присутні лідери Болгарії, Північної Македонії та Сербії, прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс відкрив будівництво другого терміналу зрідженого природного газу в країні, назвавши цей крок важливим кроком до незалежності від російського газу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло