Генерал США закликав Захід якнайшвидше відправити винищувачі в Україну

Генерал США закликав Захід якнайшвидше відправити винищувачі в Україну

Американські чи західні винищувачі – це варіанти, які варто вивчити якомога швидше

This text is also available in English
Генерал США закликав Захід якнайшвидше відправити винищувачі в Україну
Командувач Національної гвардії Каліфорнії Девид Болдуін.
Фото: aerovokzal.net

Що сталося. Генерал-командувач Національної гвардії Каліфорнії Девід Болдуїн закликав американських та інших західних чиновників розглянути можливість якомога швидше передати Україні винищувачі.

 Джерело. Про це пише Politico. 

Докладно. «МіГи – найкраще негайне рішення для підтримки українців, але американські чи західні винищувачі – це варіанти, які варто вивчити якомога швидше», – сказав Болдуін.

Раніше він заявив журналістам, що американські військові чиновники співпрацюють з українськими колегами над запитом Києва до західних країн щодо винищувачів, щоб допомогти відбити вторгнення росії.

«Є багато хорошого в тому, що вони їдуть на МіГи, тому що вони вже навчені цьому, але якщо вони збираються використовувати літаки західного типу, то обговорюється кількість, типи та можливості літаків, які можуть бути доступні», – зазначив Болдуін.

Члени Національної гвардії Каліфорнії мають давні стосунки з українськими військовими. Гвардійці тренуються разом із українськими колегами у Східній Європі в рамках державного партнерства з 1990-х років.

Відколи росія вторглася в Україну в лютому, члени гвардії також допомагали Києву складати запити до Пентагону щодо зброї для використання проти російських сил, сказав Болдуін.

Болдуін зазначив, що члени Каліфорнійської гвардії, зокрема пілоти, щодня спілкуються з українськими солдатами та льотчиками, щоб поділитися тактикою та ідеями.

«Ми спочатку спрямовуємо їх на ці МіГи», але також «за горизонтом» обговорюється, які літаки знадобляться в майбутньому», – сказав Болдуін.

«Ми спочатку спрямовуємо їх на ці МіГи, але також обговорюється, які літаки знадобляться в майбутньому (у середньостроковій перспективі, протягом наступних шести місяців до року, а потім і в довгостроковій перспективі) – які можливості систем, які літаки були б ефективними, доступними та посильними для них».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло