Україна готується до найскладнішого в історії опалювального сезону – Шмигаль

Україна готується до найскладнішого в історії опалювального сезону – Шмигаль

Уряд створив Штаб із підготовки до осінньо-зимового періоду 2022/23, який очолить Чернишов

Україна готується до найскладнішого в історії опалювального сезону – Шмигаль
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
Фото: kmu.gov.ua

Що сталося. Уряд створив Штаб із підготовки до осінньо-зимового періоду 2022/23, який прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував як найскладніший в історії України.

Джерело. Про це Шмигаль повідомив під час засідання уряду.

Деталі. «Цієї весни нам все-таки вдалося успішно провести найскладнішу в історії держави посівну кампанію. Були повністю перебудовані логістичні маршрути країни. Тепер потрібно готуватися до найскладнішого в історії України опалювального сезону, який очікує нас цієї зими», – сказав він.

За його словами, очолить штаб міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Завданнями штабу буде збалансування енергосистеми, проведення ремонтів, оперативне розв'язання всіх проблем, формування необхідного рівня комунікацій між усіма залученими рівнями. До штабу будуть залучені представники місцевої влади, теплопостачальників, регулятора та державної компанії «Нафтогаз».

«Збитки енергетичної інфраструктури та енергетиків уже сягнули десятків млрд грн.Ремонти й модернізація обладнання та мереж – це зараз ключове завдання, яке мають спільно зробити уряд, місцева влада та бізнес», – підкреслив Шмигаль.

Прем’єр-міністр повідомив, що ремонтні роботи уже розпочалися там, де це можливо. 

Бекграунд. Голова «Нафтогазу» Юрій Вітренко заявив, що наступного опалювального сезону Україні потрібно буде імпортувати газ на суму до $8 млрд. Україна обговорює зі США поставки зрідженого природного газу замість трубопровідного газу з ЄС.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло