П'ятьох українців звільнили з російського полону в результаті обміну
Обмін відбувся за формулою «4 на 5»

Що сталося. П'ятьох українців звільнили з російського полону в результаті обміну з рф.
Джерело. Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Деталі. «Сьогодні завдяки спільним зусиллям Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Олег Пилипенко, а також ще четверо наших цивільних вже будуть вдома. Обмін відбувся за формулою «4 на 5» (чотири їхніх, п'ять наших)», – заявив Кім.
Бекграунд. Нагадаємо, що на Миколаївщині відбувся обмін – повернувся голова Шевченківської громади Олег Пилипенко, який два місяці пробув у полоні.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].